Aktualne oferty

Alchemia S.A. spółka z branży hutniczej

poszukuje do swoich oddziałów w Chorzowie pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Ekologii

Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie

Opis stanowiska:

·  sporządzanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji dot. ochrony środowiska  i gospodarki odpadami,

·  sporządzanie wniosków o wydanie decyzji na wytwarzanie, zbieranie i przetwarzanie odpadów oraz pozwoleń zintegrowanych,

·  przygotowywanie zgłoszeń, wniosków o wydanie pozwoleń na emisję do powietrza,

·  opracowywanie raportów oddziaływania na środowisko,

·  praca z elektroniczną bazą o odpadach BDO, przygotowywanie KPO, KEO i roczne sprawozdania,

·  przekazywanie rocznych raportów poziomów działalności instalacji i raportów emisji CO2 do KOBIZE.

Wymagania:

·  wykształcenie kierunkowe – ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne,

·  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem!

·  bardzo dobra znajomość przepisów ochrony środowiska oraz praktyczna znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami,

·  samodzielność w działaniu i umiejętności organizowania swojego czasu pracy,

·  zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych,

·  bardzo dobra znajomość programów MS Office,

·  odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów (m.in. program opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta programu MultiSport),
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Chorzowie przy  ul. Dyrekcyjnej 6, bądź do przesłania swojej aplikacji na adres: sekretariat.hbt@alchemiasa.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alchemię S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.