JESTEŚ TUTAJ:

Strona główna Kontakt

Formularz kontaktowy Rury stalowe bez szwu

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Wlewki

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Odkuwki swobodnie kute

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Wyroby długie, pierścienie i obręcze

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Inwestorzy

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Strefa Klienta

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Media

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy Kariera

Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Numer telefonu kontaktowego *
Napisz wiadomość *
* - pole obowiązkowe

Dane kontaktowe

Biuro Zarządu Alchemia S.A.
ul. Jagiellońska 76
03-301 Warszawa

tel.: +48 22 658 64 52
fax: +48 22 658 64 55

e-mail: biuro@alchemiasa.pl
e-mail: sekretariat@alchemiasa.pl

NIP: 747-000-60-96
REGON: 530544669
KRS: 0000003096, wydany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy 260 000 000,00 zł w całości opłacony

Oddział Walcownia Rur Batory
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

Rynek Krajowy 
Kurczyk Joachim   +48 667 716 776  e-mail: j.kurczyk@alchemiasa.pl
Zacharko Kornelia   +48 882 105 363 e-mail: k.zacharko@alchemiasa.pl

Rynek Zagraniczny
Szczepaniak Barbara   +48 882 105 280 e-mail: b.szczepaniak@alchemiasa.pl
Żak Włodzimierz   +48 728 578 182 e-mail: w.zak@alchemiasa.pl

Oddział Walcownia Rur Andrzej
ul. Lubliniecka 12
47-120 Zawadzkie

Rynek Krajowy  
Janusz Szampera tel.  +48 609 605 699 e-mail: j.szampera@alchemiasa.pl
Teresa Rzepczyk tel. +48 665 360 772 e-mail: t.rzepczyk@alchemiasa.pl

Rynek Zagraniczny
Elżbieta Kapka tel. +48 883 301 612 e-mail: e.kapka@alchemiasa.pl
Martin Kandora tel. +48 661 121 955 e-mail: m.kandora@alchemiasa.pl


Oddział Rurexpol
ul. Trochimowskiego 27
42-207 Częstochowa


Rynek Krajowy
Maciej Grajoszek tel. +48 728 414 079 e-mail: m.grajoszek@alchemiasa.pl
Stanisław Celebiaś tel. +48 883 301 228 e-mail: s.celebias@alchemiasa.pl
Paweł Gawroński tel. +48 728 414 062 e-mail: p.gawronski@alchemiasa.pl

Rynek Zagraniczny
Michał Maligłówka tel. +48 692 453 999 e-mail: m.maliglowka@alchemiasa.pl
Joanna Garus tel. +48 728 414 080 e-mail: j.garus@alchemiasa.pl

Alchemia S.A. Dział Zakupów
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

tel.: +48 609 811 801
tel.: +48 883 301 492 - złom
fax: +48 32 77 22 655

e-mail: zakupy@alchemiasa.pl


Platforma zakupowa

Korzystamy z platformy zakupowej


Sekretariat Oddział Walcowani Rur Batory
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

tel.: +48 32 77 22 237
fax: +48 32 77 22 060

e-mail: sekretariat.hbt@alchemiasa.pl


Sekretariat Oddział Stalownia Batory
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

tel.: +48 32 77 22 237
fax: +48 32 77 22 060

e-mail: sekretariat.hbt@alchemiasa.pl


Sekretariat Oddział Rurexpol
ul. Trochimowskiego 27
42-207 Częstochowa

tel.: +48 34 323 00 91

E-mail: sekretariat.rxp@alchemiasa.pl


Sekretariat Oddział Walcownia Rur Andrzej
ul. Lubliniecka 12
47-120 Zawadzkie

tel.: +48 77 45 61 300

E-mail: sekretariat.wra@alchemiasa.pl


Sekretariat Huta Bankowa Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel.: +48 32 295 74 05
fax: +48 32 262 37 88

e-mail: info@hutabankowa.pl


Sekretariat Kuźnia Batory Sp. z o.o.
ul. Stalowa 1
41-506 Chorzów

tel.: +48 32 793 77 99
tel.: +48 32 724 91 44
fax: +48 32 750 06 69

E-mail: sekretariat@kuzniabatory.pl

Sekretariat Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o.
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

tel.: +48 32 77 22 816
fax: +48 32 77 22 681

E-mail: lbb@lbbatory.pl

Formularz kontaktowy według produktu

Formularz kontaktowy według kategorii

Mapka dojazdu

POWRÓT